Bratislava/ Lovinobaňa, 10.11.2016 SHOWBIZ

Celeste Buckingham ostala v šoku! Tehotnej Aničke Oláhovej poslala odkaz.

foto joj.sk

Tehotenstvo mladučkej speváčky s veľkým hlasom, ktorý obdivujú nielen na Slovensku, ale i v Česku prekvapilo mnoho ľudí. My sme zisťovali, čo si o tom myslia jej kolegovia z brandže.

Anička Oláhová, ktorú pred rokmi objavil Vladimír Sendrei sa pred časom blysla v relácii Vila Rozborila. Vtedy ju speváčka Celeste Buckingham podporila tým, že k nej vycestovala domov, prerobila jej izbu a následne s Aničkou nahrala pieseň Jána Bendiga - Me tut užarau.

17 ročná speváčka potom absolvovala rad vystúpení na Slovensku i v Česku. Jej sen, byť úspešnou speváčkou sa začal plniť. Pomohol jej k tomu aj kolega Tomáš Botló. Na spoločný duet nakrútili videoklip. Práve v ňom je vidieť Aničku v pokročilom štádiu tehotenstva. Speváčka nám potvrdila, že je v deviatom mesiaci a že sa jej narodí dievčatko. My sme oslovili viacerých jej kolegov z brandže vrátane Celest Buckingham. Tá ostala z tejto informácie v šoku a Aničke prostredníctvom Gipsy Television poslala odkaz.


 Vlado Sendrei 

"Aničku sme od začiatku vnímali ako spevácky výnimočný objav. Od začiatku som predvídal, že má šancu uspieť ako speváčka a som hrdý, že za krátky čas to dokázala. Tiež som vedel, že niekedy raz bude aj matkou. Verím, že svojich fanúšikov nesklame."

Igor Kmeťo 

"Som nemilo prekvapený. Škoda, že tak skoro bude mamičkou lebo je super speváčka a po pôrode už nebude mať toľko času na koncerty."

Silvia Šarköziová 

"Myslím si, že dieťa je vždy požehnanie aj keď v takom mladom veku. Ak mala niečo v pláne, tak sa k tomu vždy môže vrátiť. Aničke želám, aby sa jej narodilo zdravé dieťatko a nech je šťastná."

Ján Bendig 

"Prajem jej všetko naj k tejto radostnej udalosti. Stretli sme sa pred niekoľkými týždňami na jednej akcii a vyzerala veľmi šťastne. Takže dúfam, že jej dieťatko bude robiť v živote len a len radosť."

Celeste Buckingham 

"Prajem jej silné nervy a zároveň, aby sa držala toho, aj keď možno teraz to bude s dieťaťom časovo náročnejšie, ale myslím si, že je to ďalšia životná skúška."

Vypočujte si aký odkaz poslala Celeste Aničke OláhovejPreskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Muž na pumpe odsával benzín z nádrže s vysávačom, spôsobil výbuch.

Vodič auta, ktorý v sobotu večer na čerpacej stanici v nemeckom meste Witten namiesto nafty omylom natankoval benzín, sa pokúsil túto chybu napraviť použitím vysávača, čím však spôsobil výbuch.

Showbiz

Deško Band z Košíc avizuje nový album. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na videoklip.

Obľúbená košická kapela Deško Band avizuje vydanie nového albumu. Termín zatiaľ nezverejnila.