Bagárová ešte takýto rozhovor neposkytla. Pustila sa do Rómov!

foto internet

Monika Bagárová je nahnevaná na Rómov, ktorí na sociálnej sieti Facebook spravujú profil zaoberajúci sa rómskym bulvárom. Tí totiž nevkusne okomentovali jej vystúpenie v Anglicku.

Monika Bagárová pred niekoľkými dňami koncertovala vo Veľkej Británii. Organizátor koncertu však speváčke nezabezpečil technické podmienky na to, aby mohla odviesť profesionálny výkon.

Video z jej nevydareného vystúpenia sa dostalo na sociálnu sieť, čo využili spomínaní ľudia. Diskutujúci však okamžite začali nevkusne komentovať speváčkin výkon. Bagárová si tak prečítala na svoju adresu viaceré urážky. Speváčku však najviac mrzí to, že urážky prišli od samotných Rómov. Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Diana, princezná z Walesu, by sa dožila 60. narodenín.

Už v detstve bola britskou Lady, počas života sa stala princeznou z Walesu a zomrela ako "kráľovná ľudských sŕdc". Od narodenia princeznej Diany, jednej z najznámejších celebrít 20. storočia, uplynie vo štvrtok 1. júla 60. rokov.

Showbiz

ŠORTY: Mohol som mať strednú školu, mohol som sa slušne vyjadrovať. Vždy som bol pre nich Cigán.

Moderátor Šorty patrí k najvýraznejším hlasom slovenského éteru. V súčasnosti pôsobí v rádiu Európa 2. So skromného Zvolenčana je dnes aj úspešný spevák.