VIDEO: Mazurek pre prezidentské voľby zavádza o Rómoch.


foto, video: M. Z.

Keďže sa blížia prezidentské voľby, Ľudová strana naše Slovensko sa aktivizuje. Nakrúca burcujúce videá, ktorými sa snaží zaujať voliča. Takéto video nakrútil nielen Marián Kotleba, ktorý chce byť prezidentom SR, ale najnovšie aj Milan Mazurek. 

"Nie je tomu ani mesiac, čo všetky médiá obletela správa o tom, ako osadníci pri Spišskom Štvrtku v priebehu niekoľkých rokov zničili domy, ktoré im postavili úplne zadarmo," tak začína rozoprávať vo videu Kotlebov poslanec Milan Mazurek. 

Mazurek vo videu taktiež poukazuje na návrh zákona z dielne Obyčajný ľudí a nezávislých osobností. "Na schôdzu NR SR predložil Matovič zákon, podľa ktorého by boli deti osadníkov prijímané do škôlok prednostne pred deťmi slušných ľudí, a naviac by mali škôlku až na tri roky úplne zadarmo," povedal Mazurek.Podľa Milana Mazureka Rómovia z obce Soľ a Čaklov dostali zadarmo domy. "V obciach Soľ a Čaklov na východe Slovenska zase asociálom postavili z našich daní celé nové ulice plné útulných domčekov," uviedol Mazurek.

Video, ktoré poslanec zverejnil na sociálnej sieti má viac ako 4 tisíc zdieľaní. Na Mazureka sa však zniesla vlana kritiky. "Byty sú postavené z peňazí z eurofondov, za ktoré sa platí nájom a nájomníci sa museli podieľať na ich výstavbe. Takže nie sú zadarmo, prestaňte zavádzať a overte si najprv skutočnosti, až potom môžte niečo vyhlasovať," reagovala Anna Kroková.Preskočiť reklamu


Neprehliadnite

VIDEO: Na východnom Slovensku sa deti s rodičmi učia záhradníčeniu.
OSTRAVA: Dávid sa vydával za vešticu Editu. Ľudí pripravil o viac ako 77 tisíc eur.
Bývalá splnomocnenkyňa a šéfka ústavu poslali Ficovi jasný odkaz! Šéf Smeru sa tomu nepoteší.
Maďarský spevák LL Junior zajtra pochová svojho syna. Zomrel pri autonehode.
banner