Polícia preveruje postup hliadky, ktorá mala Rómovi údajne vymazať video z jeho mobilu.


video: D. Ferdinand/FB

Podľa slov Daniela Ferdinanda, SBS-kári svoju požiadavku odôvodnili tým, že organizátor, čiže Zväz ľadového hokeja, si nepraje, aby bol v priestoroch zábavnej zóny. 

"Povedal som im, rozumiem, je to vaša práca, ale za zavolám políciu. Keď som šiel k východu, tam ma už čakala policajná hliadka. Jeden SBS-kár mi povedal, že som podozrivý z lúpeže a preto zavolal policajnú hliadku. Všetko som im ale vysvetlil," uviedol Daniel Ferdinand.

Sklamaný Róm si však celý incident nakrútil na mobilný telefón, vrátane policajnej hliadky, ktorú na neho privolali. "Policajt, keď to videl, zobral mi telefón. Ja som mu povedal, že akým právom mi ho berie a vymazáva mi videá," povedal Ferdinand.Gipsy Television preto kontaktovala s otázkami Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave. "Okolnosti Vami uvedeného prípadu preveruje odbor kontroly Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave," uviedla pre Gipsy Television hovorkyňa KR PZ v Bratislave, Veronika Slamková.

Prečo musel Daniel Ferdinand opustiť zábavnú zónu sme sa pýtali aj Zväzu ľadového hokeja. Ten však na naše otázky neodpovedal.

 Preskočiť reklamu


Neprehliadnite

VIDEO: Na východnom Slovensku sa deti s rodičmi učia záhradníčeniu.
OSTRAVA: Dávid sa vydával za vešticu Editu. Ľudí pripravil o viac ako 77 tisíc eur.
Bývalá splnomocnenkyňa a šéfka ústavu poslali Ficovi jasný odkaz! Šéf Smeru sa tomu nepoteší.
Maďarský spevák LL Junior zajtra pochová svojho syna. Zomrel pri autonehode.
banner