ČESKO: Mafián, ktorý strelil Rómku do hlavy zomrela.


foto: blesk.cz
video: TV Prima

Koncom októbra sa v českom meste Rokycany udiala dráma. Albert A. chcel zavraždiť svoju priateľku, Rómku s ktorou má deti. Tá s vážnymi zraneniami skončila v kóme, napokon však zomrela.

Policajti dolapili páchateľa, ktorý chladnokrvne strelil svoju priateľku do hlavy hneď po čine. Podľa medializovaných informácií išlo o kosovského Albánca, drogového mafiána Alberta A. s ktorým žena žila.

Hroznému činu sa mal prizerať malý syn obete. Tridsaťsedemročná žena utrpela vážne poranenia. V nemocnici bojovala o život, no napokon zraneniam podľahla.

Podľa našich informácií zadržaný Albánec svoj čin ľutuje a tvrdí, že v čase skutku bol pod vplyvom omamných látok. Podľa rodiny zosnulej to však nie je pravda. Tvrdia, že strelec nebol drogovo závislý, len návykové látky predával.

Náš zdroj, ktorý nechce byť menovaný, tiež uvádza, že Albáncova rodina si nárokuje je na státisícový dom, v ktorom strelec žil so zosnulou. Podľa našich informácií ale nehnuteľnosť by údajne mal zhabať štát, pretože peniaze, za ktoré ho kúpil majú údajne pochádzať z trestnej činnosti.  


Rodina sa so zosnulou rozlúči 17. novembra na tamojšom cintoríne.Preskočiť reklamu


Neprehliadnite

Počet nakazených na syfilis je v Trebišove stále vysoký. Chorobu má 40% detí!
VIDEO: Svetový unikát! Len v tejto krajine môžete študovať všetko čo súvisí s Rómami.
VIDEO: Takéto zábery v televíziách neuvidíte. Rómovia, to už nie sú len osady!
VIDEO: Dievčatko, ktoré po očkovaní dostalo zápal mozgových blán sa už lieči v Piešťanoch.
banner