ADAM CIBUĽA: Kulturistika mi chýba.


Foto: TASR

Adam Cibuľa patril k slovenským reprezentantom v kulturistike. V roku 2009 vyhral Majstrovstvá Európy. O dva roky neskôr, na Majstrovstvách sveta v Bombaji skončil na 5. mieste.

55-ročný rodák z Hnúšte patril pred desiatimi rokmi k svetovej špičke v kulturistike.

"Mňa našli na ulici. Prechádzal som okolo haly, kde boli majstrovstvá Slovenska v kulturistike. Mal som väčšie ruky ako všetci tí, ktorí tam súťažili.  Hneď ma oslovili. Nevedel som ako mám držať činky v rukách. Všetko m naučili a za osem mesiacov som sa stal Majstrom Európy," povedal Adam Cibuľa v rozhovore pre Gipsy Television.Cibuľa napriek svojmu potenciálu, podľa viacerých ľudí, zlyhal. Nedostavil sa na niekoľko vyrcholových súťaží. Už bývalý kulturista v súčasnosti pracuje na stavbách ako zatepľovač a šport, ktorému sa venoval 22 rokov zavesil na klinec. Cibuľa by sa k nemu ale rád vrátil. 

"Kariéru som ukončil pre peniaze. Tento šport je veľmi drahý. Keby som mal sponzorov, tak by som to ešte skúsil a verím tomu, že by som bol úspešný," povedal Cibuľa pre Gipsy Television.Preskočiť reklamu


Neprehliadnite

Niekoľko rodín z Trebišova je bez elektriny niekoľko mesiacov. Situácia sa zmenila až keď sme sa o prípad začali zaujímať.
Fico mal súhlasiť s vyjadreniami Mazureka, teraz ho preto obvinili!
VOĽBY2020: Na Matovičovej kandidátke sú títo Rómovia!
VIDEO: V občianskych hliadkach zväčša pracujú muži. V Sečovciach ale dozerajú na poriadok aj ženy!
banner