VIDEO: Bagárová bude hviezdou slovenskej obdoby Let's Dance.


foto M.B.

Speváčka Monika Begárová sa objaví v pripravovanej tanečnej show Českej televízie, ktorú na Slovensku poznáme pod názvom Let's Dance. 

Česká televízia už onedlho začne vysielať ďalšiu sériu tanečnej show StarDance. Monika Bagárová bude jednou zo známych osobností, ktoré budú súťažiť o titul kráľavnej či kráľa tanečného parkétu.

Speváčka už zarezáva na náročných tréningoch so svojim partnerom Robinom Ondráčekom. "Prípravy sú veľmi náročne. Je to pre mňa úplne niečo nové," zdvôverila sa speváčka redaktorovi Gipsy Television.

Bagárová priznáva, že aj keď hudbu miluje, cíti rytmus tancovať podľa pravidiel je pre ňu veľmi ťažké. "Zapamätať si tanečnú zostavu, kroky, ako to všetko po sebe ide, nebude to sranda ale verím, že to zvládnem," dodala speváčka s úsmevom.

Bagárovú fanúšikovia mohli vidieť na Slovensku pred niekoľkými dňami. Vystúpila totiž ako hosť na otváracom koncerte Gypsy Festu. 

Podujatie finančne podporil Fond na podporu kultúry národnostných menšín, Národná lotériová spoločnosť TIPOS a Bratislavský samosprávny kraj.

Preskočiť reklamu


Neprehliadnite

C. Buckingham nechce šaty od známych návrhárov. Zverila sa do rúk rómskym krajčírkam.
Toto musíte počuť! Ďalší Róm zahviezdil v belgickom The Voice.
VIDEO: Zlato a róby za tisíce! Poďte sa s nami pozrieť na rómsky rezprezentačný ples.
KOŠICE: Na Luníku IX by mohli postaviť nové bytovky.
banner