VIDEO: Bagárová bude hviezdou slovenskej obdoby Let's Dance.


foto M.B.

Speváčka Monika Begárová sa objaví v pripravovanej tanečnej show Českej televízie, ktorú na Slovensku poznáme pod názvom Let's Dance. 

Česká televízia už onedlho začne vysielať ďalšiu sériu tanečnej show StarDance. Monika Bagárová bude jednou zo známych osobností, ktoré budú súťažiť o titul kráľavnej či kráľa tanečného parkétu.

Speváčka už zarezáva na náročných tréningoch so svojim partnerom Robinom Ondráčekom. "Prípravy sú veľmi náročne. Je to pre mňa úplne niečo nové," zdvôverila sa speváčka redaktorovi Gipsy Television.

Bagárová priznáva, že aj keď hudbu miluje, cíti rytmus tancovať podľa pravidiel je pre ňu veľmi ťažké. "Zapamätať si tanečnú zostavu, kroky, ako to všetko po sebe ide, nebude to sranda ale verím, že to zvládnem," dodala speváčka s úsmevom.

Bagárovú fanúšikovia mohli vidieť na Slovensku pred niekoľkými dňami. Vystúpila totiž ako hosť na otváracom koncerte Gypsy Festu. 

Podujatie finančne podporil Fond na podporu kultúry národnostných menšín, Národná lotériová spoločnosť TIPOS a Bratislavský samosprávny kraj.

Preskočiť reklamu


Neprehliadnite

LOMNIČKA: Prvou ženou obce je už 8 rokov bývalá upratovačka.
VIDEO: Táto speváčka sa pochválila prsteňom za 80 tisíc!
VIDEO: Gypsy Jazz Festival má za sebou úspešný 7. ročník.
VIDEO: Gipsy Television začala opäť vysielať správy Hiri.
banner